Služby autobazaru, prodej ojetých vozů, ojeté vozy

Autopůjčovna - dlouhodobý pronájem vozů

Auto rychle a snadno vám zajistí autopůjčovna MMM Auto. Jsme tu pro vás - služby autopůjčovny MMM Auto, specialisty na pronájem vozů, zahrnují nejen půjčování vozů ale i všechny služby potřebné pro pohodlí našich klientů. Díky důrazu, který v oblasti „rent a car“ klademe na kvalitu služeb a spokojenost zákazníků, se nám podařilo vybudovat širokou síť stálých zákazníků naší autopůjčovny, kterou stále rozšiřujeme. Udržení výborné pověsti je pro nás hlavní prioritou. Věříme, že se zařadíte mezi spokojené zákazníky naší autopůjčovny.

Dlouhodobý pronájem aut

Nabízíme dlouhodobý pronájem vozidel. Vzhledem k široké flotile je naše půjčovna vozů schopna splnit každé Vaše přání. Podle Vašich požadavků máte k dispozici pronájem vozů nižší, střední i vyšší třídy několika značek, navíc je k mání jak manuální, tak automatická převodovka.
Zaměřujeme se na dlouhodobý pronájem vozů a individuální přístup k zákazníkovi, pronájem zahrnuje kompletní servisní služby.

tel: +420 777 215 715

Vážíme si důvěry našich klientů a snažíme se jít vstříc jejich potřebám a požadavkům.

aktuálně

 

Novinky autobazaru Ze světa aut

Veritas RSIII jde do výroby

Warm tones along with a sleek design define this . This fashionable is also backlit with replica orologi Indiglo for much better

 

Ze světa aut